Kontakta oss

Växelnummer: 016-13 13 65

Adressuppgifter

Installationsservice Eskilstuna

 

Kardangatan 3-5
633 46 Eskilstuna

 

Karta till Installationsservice i Eskilstuna

Installationsservice Stockholm

 

Hans Stahlesväg 7
147 41 Tumba

 

Karta till Installationsservice i Stockholm

Installationsservice Västerås

 

Pilgatan 8 D
721 30 Västerås

 

Karta till Installationsservice i Västerås

Huvudkontor Eskilstuna

VD Nicklas Eriksson
Entreprenad och ventilation
nicklas@installationsservice.com

Marcus Larsson

Byggnadsautomation och Värme

marcus@installationsservice.com

Vice VD Mats Ekbäck

Projektledare Serviceavtal och service

mats@installationsservice.com

Birgitta Eriksson

Administrations ansvarig

birgitta@installationsservice.com

Tommy Nyholm

It-ansvarig

tommy@installationsservice.com

Sten Scherberg

Projektledare

sten@installationsservice.com

Filial Stockholm

Roger Magnusson

Avdelningsansvarig

roger@installationsservice.com

Filial Västerås

Joakim Eriksson

Avdelningsansvarig

joakim@installationsservice.com