Kontakt

Huvudkontor Eskilstuna

Kardangatan 3-5 | 633 46 Eskilstuna | 016-13 13 65

Karta till installationsservice i Eskilstuna

VD Nicklas Eriksson

Entreprenad och ventilation

nicklas@installationsservice.com

Marcus Larsson

Byggnadsautomation och Värme

marcus@installationsservice.com

Mats Ekbäck

Projektledare Serviceavtal och service

mats@installationsservice.com

Birgitta Eriksson

Administrations ansvarig

birgitta@installationsservice.com

Tommy Nyholm

It-ansvarig

tommy@installationsservice.com

Filial Stockholm

Hans Stahlesväg 7 | 147 41 Tumba |

Karta till installationsservice i Stockholm

Sten Scherberg

Avdelningsansvarig

sten@installationsservice.com

Filial Västerås

Ängsgärdsgatan 12 | 721 30 Västerås | 021-13 13 20

Karta till installationsservice i Västerås

Joakim Eriksson

Avdelningsansvarig

joakim@installationsservice.com